Herve Hoen - Poule de Herve

Bestuur en RvA

Stichting “Genootschap Herve / Mergelland Hoen”
Fondation “Confrérie Herve / Mergelland Hoen”

Bestuur (Administration):

Voorzitter:
Ton Wanders, Bovenstebosch 4, 6228 SJ Maastricht
ton.wanders@mergellandhoen.nl
Tel. 00 31 43/3671381 Mob. 00 31 6/27075173


Secretaris:
Colette Servais, 12 e Septemberlaan 13, 6255 BA Noorbeek
colette.servais@mergellandhoen.nl
Tel. 00 31 43/6015059 Mob. 00 31 6/30096325


Penningmeester:
Wiel Ackermans Schone Poel 5, 6325 EM Berg en Terblijt
wiel.ackermans@mergellandhoen.nl
Mob. 0031 6/21552880


Bestuurslid Fundraising
Leo Urlings, Berlostraat 12, 6367 CA Voerendaal
leo.urlings@mergellandhoen.nl
Mob. 00 31 6/10561378

 

 
Raad van Advies (Conseil consultatif)

  1. Pierre Gubbels, Zelfstandig ondernemer, Noorbeek 
    Voorzitter Raad van Advies 
  2. Frans van Oers, Keurmeester Hoenders en Dwerghoenders en secretaris Standaardcommissie, Smidserweg 18, 6151 AD Munstergeleen
    Tel. 00 31 46/4519690
    fravano@ziggo.nl
  3. Jean-Marie Pregardien, Président Fédération Provinciale des Eleveurs d’Animeaux De Basse –Cour, Voie Ledent 19, 4652 Xhendelesse 
    Tel. 00 32 87/46.93.66 Mob. 00.32.4/78209422 Mob. 00.32.4/98914905
    jm.pregardien@skynet.be
  4. Philippe Streel, Président Société Des Eleveurs de la Poule de Herve, Bois Chaffoux 8, 4651 Battice 
    Tel. 00 32 87/679273
    Philippe.streel@scarlet.be
  5. Ad Taks, Voorzitter Chaamse Hoenderclub, Rucphenseweg 33, 4882 KB Zundert 
    Tel. 00 31 76/5971787 Mob. 00 31 6/12433335 
    chaamshoen@home.nl
  6. Sjef Wanders, Zelfstandig ondernemer, Place du Wez 3, 4180 Comblain-la-Tour.
    Tel. 00 32 43/83.56.59  Mob. 00 32 4/73.98.23.95 
    s.wanders@skynet.be
  7. Bert Smeets, Dierenarts, Koolweg 62, 6181 BM Elsloo
    Tel. 00 31 43/36.33.772 Mob. 00 31 6/53488796 
    dapsmeets@gmail.com
  8. Geert M.J.M. Boink, Voorzitter St. Zeldzame Huisdierrassen, Mortel 4,  5071 NA Udenhout
    Mob. 00 31 6/25.04.21.21
    boinkfamily@planet.nl